O nas

Maho to bez wątpienia jedno miejsce w Warszawie, gdzie tureckie jedzenie jest dostępne w jego wyższej, kulinarnej formie z własnym sklepem ze świeżym mięsem, podkreślającym dostęp i wykorzystanie najlepszych jakościowo składników.

Mamy otwartą kuchnię...

Dzięki otwartej kuchni goście mogą obserwować zaangażowanie zespołu w przygotowywanie potraw zgodnie z tureckimi tradycjami kulinarnymi.

Używamy tylko najwyższej jakości składników.

Sałatki i przekąski, dania mięsne z grilla lub tradycyjnego pieca opalanego drzewem oraz specjalne dania dla osób o preferencjach wegetariańskich. Przedmioty takie jak karniyarik lub smażony bakłażan z mięsem mielonym, cebulką, pietruszką, czosnkiem i pomidorem, kasarli köfte, grillowane mięso mielone z serem kaszar, lahmacun, rodzaj tureckiej pizzy i turlu, mieszany gulasz warzywny, wszystkie są intensywnie aromatyczne.

Jesteśmy rodzinną restauracją...

Dzięki przestronnym wnętrzom, przyjaznej obsłudze, strefie zabaw dla dzieci, uroczemu parkingowi, Maho naprawdę oferuje wspaniałą gościnność.

Galeria

Rezerwacja

Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 23:00. Ostatnia rezerwacja może być dokonana o godzinie 22:00. Użyj poniższego formularza, aby zarezerwować stolik. Jeśli chcesz dokonać rezerwacji telefonicznej, zadzwoń do nas:
+48 22 609 15 48
lub
+48 601 542 047

FAQ

Jakiego rodzaju jedzenie serwujecie ?

Jesteśmy pierwszą, prawdziwą i najbardziej autentyczną turecką restauracją w Warszawie. Prezentujemy nowoczesne interpretacje tradycyjnych potraw kuchni tureckiej i śródziemnomorskiej.

Czy akceptujecie rezerwacje ?

Tak, zalecamy rezerwacje na lunch i kolację. Zapoznaj się z sekcją rezerwacja, aby zarezerwować. Jeśli nie możesz zarezerwować żądanego czasu i daty, zalecamy skontaktowanie się z restauracją pod numerem ( + 48 ) 22 609 15 48 lub ( + 48 ) 601 542 047, a my dołożymy wszelkich starań, aby ci pomóc.

Kiedy jesteście otwarci ?

Otwieramy codziennie o godzinie 10:00 i zamykamy o 23:00.

Gdzie się znajdujecie ?

Maho jest w Warszawie, Al. Krakowska 240/242. Sprawdź naszą mapę i kierunek w dziale kontakt.

Parking ?

Mamy duże miejsce parkingowe przed restauracją.

Czy mogę zorganizować prywatne przyjęcie ?

Tak, chcielibyśmy Cię mieć! Maho oferuje szeroki wybór prywatnych miejsc i menu.

Czy sprzedajecie karty podarunkowe ?

Tak!

Czy składniki są halal ?

Tak !

Czy mogę kupić prezent (obiad, butelkę wina, deser itp.) Dla kogoś, kto je w restauracji ?

Tak !

Czy mogę przynieść swój alkohol ?

Tak ale pobieramy 30 zł. od butelki wina.

Eventy

Chcesz poczuć puls nowości na scenie warszawskich restauracji? Ciesz się, że jesteś o krok przed przyjaciółmi i kolegami, gdzie będzie następne miejsce, które musisz wypróbować?
Wkrótce:
Pera by Maho
Mediterranean Brasserie

Bądź w kontakcie!

Adres

Warszawa, Al. Krakowska 240/242

Numer tel.

+ 48 22 609 15 48

Numer kom.

+ 48 601 542 047

Email

info@maho.com.pl